این شاید یکی از قابل تشخیص ترین ریت های گیتار در موسیقی محبوب باشد - شش شش نت یکسان که بعد از آن یک چهارم پایین می آید. اما جلسه ضبط فیلم بدست آمده از فیلم که زیرنویس فیلم "Under Pressure" را ایجاد کرد ، پر از تنش بین دیوید بووی و ملکه ، به ویژه فردی مرکوری بود.

برایان می ، گیتاریست ملکه ، در سال 2017 به مجله MOJO گفت: "فرد و دیوید شاخ ها را قفل کردند." اما این زمانی است که جرقه ها پرواز می کنند و به همین دلیل بسیار عالی به نظر می رسید. "

نه تنها آهنگ 1981 به یک حکم جهانی تبدیل شد و به نمودارهای شماره 1 در آمریکا و انگلیس رسید و به آن رسید ، بلکه با نمونه برداری از ریف در "یخ بچه یخی" وانیلی (که منجر به این شد ، نیز نفوذ خود را در فرهنگ پاپ در سراسر نسل نشان داد. پرونده نقض حق نسخه برداری در خارج از دادگاه حل و فصل شد - و بووی و کویین اعتبار آهنگ سازی را در آهنگ دریافت می کنند) و همچنین جلد های مربوط به My Chemical Romance and The Used در 2005 و شاون مندس و تدی گیگر در سال 20.

اما همه اینها با شانس جمع شدن در یک شهر کوچک در سوئیس آغاز شد.

کوئین و بووی در سوئیس همسایه بودند
در طول پربارترین دهه خود در دهه 1970 ، کوئین بخش اعظم وقت خود را در ترانه سرایی در استودیوی کوهستان کوه در مونترو ، سوئیس گذراند و در انتهای شرقی دریاچه ژنو نشسته بود. آنها آنقدر فضای را دوست داشتند ، گروه موسیقی استودیو را خریدند و در تمام طول زندگی عطارد آنجا کار کردند.

در همین حال ، بووی نیز مستقلاً در شمال آنجا در ووی مستقر شده بود.

می گفت: "از آنجا که ما او را کمی شناختیم ، او یک روز در حالی که ضبط می کردیم سلام گفت". می در سال 2016 در Mirror نوشت: درگذشت بووی. "اکنون زمان حافظه را کمی کم می کند ، اما روشی که من آن را به یاد می آورم ، همه ما خیلی سریع تصمیم گرفتیم که بهترین راه برای آشنایی با یکدیگر بازی با هم بود."

"شهر کوچک خواب آلود" ، همانطور که او آن را توصیف کرد ، کم دانست که چه اتفاقی می افتد.

نوازندگان تصمیم گرفتند "همه چیز را ببندند"
این پنج نوازنده سازهای خود را برداشتند. مه خاطرنشان کرد: "ما سرگرم کردن چند قطعه آهنگ بود که همه از آنها آگاه بودیم. "اما پس از آن ما تصمیم گرفتیم که بسیار عالی خواهد بود برای ایجاد لحظه جدید."

پیتر هینز ، که بخشی از خدمه جاده ملکه بود ، گفت: "آنها تازه شروع به زدن چیزهای اطراف کردند." "آنها . برخی از آهنگ های اصلی که آنها با هم انجام داده اند و همچنین پوشش می دهند. آنها فقط در استودیو جنجال می زدند و همه آنها ضبط شده بودند - "همه جوانهای جوان" ، "همه راه از ممفیس" و انواع کلاسیک های راک. "

اما زمانی بود که یک ریف خاص گیتار پخش شد که الهام بخش شد. مای ادامه داد: "همه ما چیزهایی را به جدول آوردیم و سهم من یک تخته سنگین در D بود که در گوش من کمین بود." "اما چیزی که ما از آن هیجان زده شدیم رفیفی بود که [جان دایکان] شروع به بازی کرد."

ملکه
ملکه در سال 1981

عکس: Koh Hasebe / Shinko Music / Getty Images

اختلافاتی در مورد ریف معروف وجود دارد
اما این همه کار نبود ، بازی نبود. می یادآوری کرد: "ناگهان گرسنگی به وجود آمد و ما برای تهیه غذا و نوشیدنی نسبتاً خوبی به رستوران محلی تعمیر کردیم." "دو یا سه ساعت بعد ، ما دوباره در استودیو هستیم. دیوید بی "می گوید:" آن چه بلایی داشت؟ "

اما بووی اعتراض کرد: "نه اینطور نبود ، اینگونه بود."

مای ادامه داد: "این لحظه خنده دار بود زیرا می توانم ببینم DB در حال گذر است و دست او را روی دست جان و جان او می اندازد." "این همچنین یک لحظه پرتنش بود زیرا می توانست به هر صورت پیش برود."

این عقاید قوی تسلط خود را ادامه داد. مه به MOJO گفت: "این آسان نبود زیرا ما همه پسران زودگذر بودیم و دیوید خیلی . نیرومند بود ، بله."

عکس: بیشترین نمادهای فردی مرکوری
10
آلبوم عکس
10 تصویر
بووی این گروه را تشویق کرد که به غرایز خود اعتماد کنند و اولین چیزی که در ذهنشان بود آواز بخوانند
با ریف حل و فصل ، ملکه معمولاً به مرحله بعدی خود حرکت می کرد: نقشه برداری از ساختار آهنگ. اما بووی قدم گذاشت.

دیوید گفت: "دیوید چنین چیزی را گفت ،" ما فقط باید غریزه را فشار دهیم. ممکن است چیزی رخ دهد ، "" مه در Mirror نوشت. "و او درست بود. این کار را کرد کمی نوار گیتار ریز و درشت بر بالای ریف باس جان قرار دادم. (بعداً دیوید دلگیر بود که باید در یک رشته 12 رشته ای بازی شود ، بنابراین من بعداً در بعضی مواقع از این مسئله غافل شدم.)

هنگامی که آنها ساز را دریافت کردند ، آنها می دانستند که روی چیزی قرار دارند. وی گفت: "در این مرحله هیچ آهنگی وجود ندارد . هیچ آوازی ، هیچ کلمه ای - حتی عنوانی - هیچ سرنخی برای اینکه این آهنگ به چه معنی خواهد بود - فقط یک آهنگ پشتیبان ابزاری". "اما واقعاً لرزید. کاملاً به طور خودجوش متولد شد ، مانند یک گل مروارید تازه بود. "

اگرچه این یک توقف طبیعی دیگر به نظر می رسید ، بووی به آنها دستور می داد به غریزه اعتماد کنند.

وی گفت: "رویه این بود که هرکدام از ما به طور متوالی وارد غرفه آواز شدیم ، بدون اینکه به یکدیگر گوش دهیم و به آهنگ گوش نمی دهیم ، اولین چیزهایی را که به ذهنمان خطور می کرد ، بیان می کرد ، از جمله کلماتی که به ذهن می رسید ، با ساختار وتر موجود ، "ممکن است توصیف کند.

سپس همه بیت ها با هم مخلوط و همسان شدند تا بتوانند با استفاده از بهترین بخش ها یک مسیر واحد ایجاد کنند. مطمئناً ، بعضی از آنها

remix - ریمیکس

آهنگ بابک مافی نفسم

اهنگ شهاب مظفری اتفاقا عشق

سامان جلیلی پس من چی دانلود اهنگ

میثم ابراهیمی دلم میره برات دانلود اهنگ

دانلود آهنگ میثم ابراهیمی آخ داره دلم میره برات

آهنگ پرنده سینا درخشنده

، ,یک ,آهنگ ,بووی ,دیوید ,ریف ,بود که ,خود را ,و به ,کرد ، ,در سال
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها