دانلود آهنگی که همه دنبالش میگردن

در فضای موسقیایی میهن عزیزمان هر روز آهنگ های جدید و زیبایی از خواننده های مختلف در سبک های متفاوت منتشر می گردد . این قطعه های موسیقی گاها شاد یا غمگین یا سنتی یا می باشند . با انتشار هر ترانه پس از مدتی ممکن است در گوشه ای از فضای جامعه یا فضای مجازی قسمتی از هر آهنگ مورد توجه افراد قرار بگیرد و بدنبال پیدا کردن نسخه کامل و اصلی ترانه بگردند ، بی آنکه بدانند نام آهنگ چیست یا خواننده ان کیست و تنها بیتی از آن را جست و جو می کنند . از این رو برخی از آهنگ هایی که همه بدنبال آن هستند را در زیر معرفی می کنیم و از رسانه مدیاک قابل دانلود می باشند .

دانلود آهنگ مهراد جم شمال

با تو راه شمال تاریک میشه آروم هوا بسته میشه آروم چشات شب جنگل و بارون و باد بارون میاد بارون میاد بارونو دوس داره زیاد میکنه یواش اون چشاشو باز میگه بهم بزن کنار بزن کنار تو این هوا بریم زیر بارون یواش خیس بشه اون صورت ناز بهم بگی تا تهش میمونم باهات میمونه باهام

دانلود آهنگ میثم ابراهیمی میخوامت

چه دردی داره دوری تو ازم عشقم الهی هرچی عاشقه برسن به هم

هر جا هم رسیدیم گلی بهتر از تو ندیدیم هرجارم بگردیم عاشق تر از من کسی نیست

تو بارونی یه نمه هم آرومی دردی ولی درمونی بگو همیشه میمونی

آخ که کور بشه هرکی نبینه عشق ما دوتارو بزنیم به دریا و با هم بریم جاده شمالو

دانلود آهنگ علی یاسینی ماه قشنگم

دل من ضربه دیدست پره وصله پینست تو واسش یه تکیه گاه نابی

تو خود نوری مث مهتابی وقتی تاریکه همه جا تو فقط میتابی

آره تو میتابی هم دوست دارم هم تویی دلیل بی خوابی

واسه آتیش دلم غیر خودت نیست آبی فکر پروازم تو واسم شکل یه پرتابی الماسی کمیابی

دلیل این دل تنگمی تو اونی که واسش میجنگمی تو میدونی ماه قشنگمی تو .

دانلود فول آلبوم آهنگ های آرون افشار (جانم باش)

جانم باش نوشدارو بعد مرگ فایده نداره جانم باش رخ نمایان کن و این ماه شب تابانم باش جانم باش داد از دل بیقرارت شدم ای فریاد از دل صبر من رفته دگر برباد از دل داد از دل داد ای دل دیوانه و دیوانه و دیوانه و مستم غیراز تو و غیر از تو کسی را نپرستم دل دست تو و مست تو و بسته به جانم از عشقت حیرانم تو ساغر عشقی بال و پر عشقی یک کوچه ی پیدا نشده توی بهشتی

دانلود ریمیکس آهنگ یوسف زمانی شب موهات

آخه دیوونتمو زدی دلمو بردی دمت گرم زده به سرم تورو ببرم شمال و برنگردم

کمه کمه کم یه شبو با هم زیر نور ماه تو ساحل بگی به همه عاشقمی مال خوده خوده خودمی .

دانلود آهنگ شهاب مظفری ستایش

من برم هیشکی تنها نمیشه بغضی ابری برام وا نمیشه طفلکی مادرم بعد من حتما افسرده میشه کاش میشد اینو لااقل بدونی موندم اینجا که تنها نمونی عاشقم واقعا نه از این عشقای یک قرونی زندگی عین دریای بی آب من همش راه میرم بی تو تو خواب مثل یک کوری ام که عصاشو داده به دست یک کرم شب تاب آخه تو چی میدونی ازم که رو تنم جای چنگال گرگه پا گذاشتم رو قلبم که له شم ما کوچکا خدامون بزرگه من برم هیشکی تنها نمیشه بغضی ابری برام وا نمیشه طفلکی مادرم بعد من .

دانلود آهنگ حجت اشرف زاده رفیق

رفیق بغض هر شبم هوای گریه و تبم به گریه های من بگو خیال دیدن تو کو ای عشق تمام حسرت هنوزم دلیل آه سینه سوزم ببر مرا به ناکجا عشق ای درد ببین به استخوان رسیدی همین که از دلم بریدی ببر مرا به هرکجا عشق خیال خنده های تو شد آرزوی هر شبم به چشم های تو قسم که جان رسیده بر لبم خزان شد و نیامدی عزیز لحظه های من اگر ندیدمت تو را تو گریه کن برای من

دانلود آهنگ هوروش بند عاشقم کردی

با اون نگاه گیرات خودتو جا دادی تو قلبم نمیدونم چی شد که شدم عاشق تو کم کم خدا میدونه من دیوونه دلم آروم نمیبشه نبینمت یه لحظه آره این حال خوبم به همه دنیا می ارزه عاشقم کردی حال دلو بد کردی بیخیال آخه دست توئه دیگه قلق دل وامونده تو چیکار کردی آتیشی به پا کردی میدونی نباشی میگیره دلی که پیش تو جا مونده عاشقم کردی حال دلو بد کردی بیخیال آخه دست توئه دیگه قلق دل وامونده تو چیکار کردی آتیشی به پا کردی میدونی نباشی میگیره دلی که پیش تو جا مونده

دانلود آهنگ بهنام بانی وای دل بی قرارم

دو سه روزه دلم یه حال خوبی داره تورو دیدن چقد رو من اثر میذاره دو سه روزه عجیب چشام همش دنبال توئه کاره توئه دو سه روزه بهت حواسم هرجا پرته دو سه روزه عجیبه دلم هواتو کرده داره تو قلب من چی میشه اینا کاره توئه کاره توئه وای دل بی قرارم دیگه دل ندارم دیگه تا کی باید این عشقو به روم نیارم وای دل بی قرارم کیو جز تو دارم توی آسمون دنیام تویی تک ستارم .

دانلود آهنگ سینا درخشنده حواس پرت

من حواسم به همه جمعه ولی پرت توئه که بدی قلبتو بم که بدی قلبتو بم همه دنیارو بگردم میدونم شکل تو نیست به دلم شک نکنی به دلم شک نکنی جونمو میدم برات با لبخند اخمای خوشگل جذابت چند جون بگیر اما برام بخند باز چشمای دلبر و عاشقت چند .

دانلود آهنگ سامان جلیلی پس من چی

بعد از من دنیا به کامته پس من چی میگن که یکی کنارت هست من چی هنوزم من دوتا دوتا دارم از هرچی تا کی پس خدا خدا کنم آخر چی .

دانلود آهنگ رضا بهرام گل عشق

در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه گل عشقم را چیدی دانه به دانه چه عاشقانه

مثل تو دنیا ندیده فصل عشق ما رسیده رو نمایان کردی و یک شهر دستش را بریده

کفرمو دینم تو هستی هرچه میبینمم تو هستی بیستون ها میکنم من چون که شیرینم تو هستی

دانلود آهنگ جدید مهرزاد امیرخانی تقصیر تو

اصلا مگه میشه دوست نداشت حالا هی پیشم نباش تو که همونی که یواش یواش منو کشته خنده هاش بگو تو چجوری تنهایی میری لب دریایی که من و تو رو با هم دیده

دانلود آهنگ گرشا رضایی مو مشکی

عشق یعنی روزهای طلایی یه شب خوب دوتایی من کنارت بی قرارم بی قرارم عشق خودتی زیبا موی مشکی نگم از تو خود عشقی نگم از حالی که دارم بی قرارم ای وای از تو دلشو ندارم بری من نمیذارم بری امشب ای وای از تو دلمو کجا میبری کاشکی تو بمونی نری امشب

دانلود آهنگ حمید هیراد شوخیه مگه

گر جان به جان من کنی جان و جهان من تویی سیر نمیشوم ز تو تاب و توان من تویی

نظری به حال ما کن تا روم به سمت کویت دیوانه تر از دلم نیست تا شود اسیر رویت

شوخیه مگه بذاری بری نمونی تو یار منی نشون به اون نشونی

شوخیه مگه دلو بزنی به دریا عاشقی کنی پرسه نزنی تو شب ها .

منبع : دانلود آهنگی که همه دنبالش میگردن

remix - ریمیکس

آهنگ بابک مافی نفسم

اهنگ شهاب مظفری اتفاقا عشق

سامان جلیلی پس من چی دانلود اهنگ

میثم ابراهیمی دلم میره برات دانلود اهنگ

دانلود آهنگ میثم ابراهیمی آخ داره دلم میره برات

آهنگ پرنده سینا درخشنده

تو ,آهنگ ,دانلود ,دل ,کردی ,بی ,دانلود آهنگ ,بی قرارم ,از تو ,سه روزه ,من چی ,میدونی نباشی میگیره ,کردی میدونی نباشی ,نمیشه طفلکی مادرم
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها